Technologija

Kiekvienos geros kosmetikos pagrindą sudaro žaliavos.  Naudodami mūsų kūrybingų mokslininkų individualiai suderintas moderniausias žaliavas, mes galime kirpėjams pasiūlyti jiems tinkamiausius produktus.

Trinity haircare kosmetiką profesionalai kuria profesionalams: taip suformuojamas asortimentas, optimaliai atitinkantis tiek kirpėjo, tiek šiuolaikinio vartotojo poreikius. Nuolat besikeisdami informacija su kirpėjais (ir galbūt jau netrukus su Jumis), mes be perstojo formuojame šiandienos pulsą atitinkantį asortimentą. O tai ir yra susižavėjusių klientų garantas!

Keletas mūsų pagrindinių sudėtinių medžiagų:

  1. PURICARE™ – iš tropinio moringos augalo sėklų išgautas mikro-proteinas saugo plaukus nuo žalingų aplinkos poveikių ir ultravioletinių spindulių.

  2. LACTIL® – pagal odos natūralų drėkinantį faktorių („Natural Moisturizing Factor” - NMF) sukurtas drėkinančių elementų derinys, šalinantis drėgmės trūkumus odoje.

  3. ABIL® Quat 3272, ABIL® Quat 3474 – lengvina tiek drėgnų, tiek sausų plaukų šukavimą. Turi antistatinį poveikį. Plaukams suteikia šilkinio blizgesio ir lankstumo.

  4. GLUADIN® – natūralus proteinas, gaunamas iš įvairių augalų: kviečių, ryžių ar sojos. Stiprina plaukus, iki 40% sumažina jau esamus pažeidimus, padidina plaukų apimtį bei palengvina modeliavimą.

  5. HONEYQUAT 50 – suteikia dvigubai daugiau drėgmės nei įprastai naudojamas glicerinas.